מכירה פומבית 2313
Guidoriccio Auction House
21.11.23
Via Ferraris 128, 52100 AREZZO, איטליה
Martedì 21 novembre 2023 ore 15

פריט 11:

Coppia di candelieri in bronzo dorato e cesellato

נמכר ב: €220
€200 - €400
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 21.11.23 בבית המכירות Guidoriccio Auction House

inizi XIX secolo
fusto a colonna su base circolare
Altezza cm 28

נגישות
menu