מכירה פומבית Giugno 2024 חלק א'
Trionfante Antiques
28.6.24
Via Altofonte, 82 - 90129 Palermo, איטליה

ASTA COMPOSTA DA 500 LOTTI PROVENIENTI DA COMMITTENZE PRIVATE.

VENERDI' 28 GIUGNO 2024 ORE 10:30

LOTTI DA 1 A 250 ORE 10:30 ;

LOTTI DA 251 A 500 ORE 20:30

פריט 16:

GRUPPO

נמכר ב: €55
5
€5 - €300
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 28.6.24 בבית המכירות Trionfante Antiques

GRUPPO
in biscuit raffigurante scena mitologica, mancanze Italia XIX secolo h cm 32 x 30 x 20

נגישות
menu