פריט 1402:
: "Torso de Muchacha Marroquí" en bronce dorado, pp. S. XX.
נמכר ב: €550
עמלת בית המכירות: 22%
מע"מ: 21%
"Torso de Muchacha Marroquí" en bronce dorado, pp. S. XX.
Altura: 37 cm