מכירה פומבית 55
Sesart's
27.4.23
via Palina 3 - Sabbio Chiese (BS), איטליה

פריט 30:

Secondo Musso (XX secolo)
Sanremo (Corso Trento e Trieste)

€150 - €400
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 27.4.23 בבית המכירות Sesart's

Tecnica: Acquerello su cartoncino
Misure: 47x65 cm
Firma: Si
Data realizzazione: 1950

נגישות
menu