מכירה פומבית 55
Sesart's
27.4.23
via Palina 3 - Sabbio Chiese (BS), איטליה

פריט 3:

Maestro del XVII-XVIII Secolo
San Pietro

1,200
€1,200 - €2,500
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 27.4.23 בבית המכירות Sesart's

San Pietro
Tecnica: Olio su tela
Misure: 115x90 cm
Data realizzazione: XVII-XVIII Secolo