פריט 23:
Escuela castellana, s.XVI. San Roque y Santo obispo. Lotes de dos esculturas en madera tallada, policromada y ...
עוד...
|
|
|
הערכה :
€
26,000 - €30,000
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21%
על העמלה בלבד
משתמשים ממדינות אחרות עשויים לקבל פטור ממע"מ בהתאם לחוקי המס המתאימים
|