פריט 38:
Escuela flamenca, fles. del s.XVII. Seguidor de Pedro Pablo Rubens. Minerva protege a Pax de Marte o Paz y Guerra. ...
עוד...
|
|
|
עמלת בית המכירות: 18%
מע"מ: 21%
על העמלה בלבד
משתמשים ממדינות אחרות עשויים לקבל פטור ממע"מ בהתאם לחוקי המס המתאימים
|