מכירה פומבית 19
Gliubich
30.8.23
Corso Vittorio Emanuele II, 9 67100 L'Aquila, Abruzzo, Italy, איטליה
TORNATA UNICA: 30/08/2023 Ore 17:00

פריט 2:

Thermos finemente cesellato in argento 800/000. Punzone 32 MI - Messulam Enrico

עמלת בית המכירות: 28% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 30.8.23 בבית המכירות Gliubich

Dimensioni:
g 730

נגישות
menu