LOT 18:
MARCEL-LOUIS BAUGNIET (1896 - 1995)
Sold:
€600 - €800
Buyer's Premium: 29%
"L'homme feuille" - Aquarelle - Gesigneerd - Getiteld en gedateerd 1964 - 53 x 39 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique