LOT 5:
HENRY SCHOUTEN (1857 - 1927)
Sold:
€400 - €800
Buyer's Premium: 29%
HENRY SCHOUTEN (1857 - 1927)
"Kraanvogels" - Olieverf op doek - Gesigneerd - 50 x 75 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique