מכירה פומבית 7
Basezero
4.3.21
via Stampa Soncino, 7 21047 Saronno (Va), איטליה

פריט 108:

WALTER POZZI
Arlecchino

נמכר ב: €10
200 - €300
עמלת בית המכירות: 20% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 4.3.21 בבית המכירות Basezero

Arlecchino
1970
70x50cm
Litografia a colori es. 86/120
Firma e tiratura in basso. Certificato di provenienza ed autenticità a cura della Casa d'Aste.

נגישות
menu