מכירה פומבית 2303
Guidoriccio Auction House
21.4.23
Via Ferraris 128, 52100 AREZZO, איטליה
Venerdì 21 aprile 2021 ore 12

פריט 46:

Aligi Sassu

Aligi Sassu

2,500
€2,500 - €5,000
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 21.4.23 בבית המכירות Guidoriccio Auction House

Aligi Sassu
olio e tecnica mista su tela
cm 34x48, entro cornice
firmato in basso a destra

נגישות
menu