מכירה פומבית 2213
Guidoriccio Auction House
2.11.22
Via Ferraris 128, 52100 AREZZO, איטליה

Mercoledì 2 novembre 2022, ore 15.30

פריט 6:

Cerchia di Hans Rottenhammer (Monaco di Baviera 1564 - Augusta 1625), Madonna del latte

נמכר ב: €4,500
4,500
€4,500 - €6,000
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 2.11.22 בבית המכירות Guidoriccio Auction House

XVII secolo
olio su rame
cm 14x11, entro cornice bolognese del XVIII secolo finemente intagliata e dorata

נגישות
menu