מכירה פומבית 2201
Guidoriccio Auction House
22.2.22
Via Ferraris 128, 52100 AREZZO (AR), איטליה
Martedì 22 febbraio 2022, ore 15.30

פריט 25:

Veduta di un porto con barche ormeggiate

60
€60 - €120
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 22.2.22 בבית המכירות Guidoriccio Auction House

1992
olio su tela
cm 21x26, entro cornice
firmato in basso a sinistra 'Cerry'

נגישות
menu