מכירה פומבית 297
Casa d'aste Boetto
25.10.22
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, איטליה

פריט 0031:

BIANCHI DOMENICO

DOMENICO BIANCHI (1955-)
Senza titolo 2007 ...

5,000
€5,000 - €6,000
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 25.10.22 בבית המכירות Casa d'aste Boetto

DOMENICO BIANCHI (1955-)
Senza titolo 2007
cera e tecnica mista su pannello su tela cm 80x60
firmato datato e dedicato sul retro

Untitled 2007
wax and mixed media on panel on canvas 31 49x23 62 in
signed dated and dedicated on the reverse

נגישות
menu