מכירה פומבית 8
Area Auction House
7.11.23
Via Novara 37 - 20081 Abbiategrasso (MI), איטליה
martedì 7 novembre 2023 ore 17:30

פריט 45:

CHRISTO Running Fence, California, 1976

CHRISTO
1935-2020

Running ...

€600 - €800
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 7.11.23 בבית המכירות Area Auction House

CHRISTO
1935-2020

Running Fence, California, 1976
Cromolitografia 350 esemplari
cm 52,5x72,5
Firma al fronte
Al retro certificato Grafica d'arte Lombardi, Roma

PROVENIENZA
Collezione privata, Asti

נגישות
menu