מכירה פומבית 8
Area Auction House
7.11.23
Via Novara 37 - 20081 Abbiategrasso (MI), איטליה
martedì 7 novembre 2023 ore 17:30

פריט 14:

SALVO Bosnia Erzegovina, 2002

SALVO
1947-2015

Bosnia ...

נמכר ב: €32,000
10,000
€15,000 - €20,000
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 7.11.23 בבית המכירות Area Auction House

SALVO
1947-2015

Bosnia Erzegovina, 2002
Olio su tela
cm. 35x20
Firma e titolo al retro
Archivio Salvo su fotografia

PROVENIENZA
Collezione privata, Genova

נגישות
menu