פריט 32:
ESCUELA ESPAÑOLA
נמכר ב: €460
160
עמלת בית המכירות: 23%
San Antonio Abad
(Fles. S. XVII - Ppios. S. XVIII)
47 x 33 cm.
Óleo sobre lienzo.