מכירה פומבית 2 II Summer Auction
Alarcón Subastas
28.6.22
Lagasca 36. 28001 Madrid Spain, ספרד
[object Object]

פריט 37:

Romeo Tabuena (Filipinas 1921-2015)
Niña, por Romeo Tabuena (Filipinas 1921-2015)

נמכר ב: €1,700
1,700
עמלת בית המכירות: 20% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 28.6.22 בבית המכירות Alarcón Subastas

Óleo y materia sobre lienzo. Enmarcado.

Firmado abajo, en el centro: "TABUENA".

מידות:  23 x 33.7 ס"מ
מידות עם מסגרת:  37.5 x 48 ס"מ

נגישות
menu