מכירה פומבית 2 II Summer Auction
Alarcón Subastas
28.6.22
Lagasca 36. 28001 Madrid Spain, ספרד
[object Object]

פריט 34:

Anónimo español del siglo XVII.
Sagrada Familia con San Juanito.

2,000
עמלת בית המכירות: 20% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 28.6.22 בבית המכירות Alarcón Subastas

Óleo sobre cobre. Marco en bronce dorado con apliques de plata y decoración de pedrerías en vidrio.
מידות:  9.3 x 12.5 ס"מ
מידות עם מסגרת:  18.5 x 29.5 ס"מ

נגישות
menu