פריט 47:
Anónimo español.
עמלת בית המכירות: 20%
Miniatura Rostro de anciano, siglo XVII.
Óleo sobre chapa. Marco de madera en negro del siglo XIX.
מידות: | 6.5 x 7.9 ס"מ |
מידות עם מסגרת: | 12 x 13.3 ס"מ |