מכירה פומבית 2 II Summer Auction
Alarcón Subastas
28.6.22
Lagasca 36. 28001 Madrid Spain, ספרד
[object Object]

פריט 25:

Paulin (escuela francesa h. 1900)
Vista de una casa con jardín (h. 1900).

עמלת בית המכירות: 20% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 28.6.22 בבית המכירות Alarcón Subastas

Óleo sobre tabla. Con marco moderno de madera dorada.
מידות:  34 x 24.4 ס"מ
מידות עם מסגרת:  41.4 x 32.3 ס"מ

נגישות
menu