פריט 25:
Paulin (escuela francesa h. 1900)
עמלת בית המכירות: 20%
Vista de una casa con jardín (h. 1900).
Óleo sobre tabla. Con marco moderno de madera dorada.
מידות: | 34 x 24.4 ס"מ |
מידות עם מסגרת: | 41.4 x 32.3 ס"מ |