מכירה פומבית 2 II Summer Auction
Alarcón Subastas
28.6.22
Lagasca 36. 28001 Madrid Spain, ספרד
[object Object]

פריט 21:

Pascual Palacios Tardez (Madrid, 1920-1994).
Arquitectura rural (1976)

עמלת בית המכירות: 20% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 28.6.22 בבית המכירות Alarcón Subastas

Arquitectura rural (1976)
Firmado en el ángulo inferior izquierdo: "Palacios 76".
Técnica mixta sobre papel, con marco cristal y paspartú.
מידות:  35 x 48 ס"מ
מידות עם מסגרת:  46 x 61 ס"מ

נגישות
menu