מכירה פומבית 2 II Summer Auction
Alarcón Subastas
28.6.22
Lagasca 36. 28001 Madrid Spain, ספרד
[object Object]

פריט 28:

Anónimo. Escuela Flamenca del siglo XVII
Entrada de Jesús en Jerusalén.

2,000
עמלת בית המכירות: 20% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 28.6.22 בבית המכירות Alarcón Subastas

Óleo sobre cobre. Con marco en madera tallada, policromada y dorada de la segunda mitad del siglo XX. Presenta algunos antiguos repintes.
מידות:  71.5 x 53.5 ס"מ
מידות עם מסגרת:  94.5 x 76.5 ס"מ

נגישות
menu